Комерційні об'єкти - ПРОДАЖ


Наша компанія пропонує комерційні об'єкти в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві, Одесі

 


Київ

Офісні та торгові приміщення в ЖК Ізумрудний:

Новий житловий комплекс розташований 5 хвилин від центру міста, навпроти Солом'янського парку, має закриту територію, що охороняється, свій підземний і наземний паркінг.
До продажу пропонуються приміщення на 1,2,3-му етажах.С власними окремими входами, високими стелями, вільним плануванням. Є вибір приміщень без обробки і об'єкти з ремонтом і орендарями - готовий бізнес!


Київ

Нежитлове приміщення на 1-му поверсі біля Метро Шулявська:

Продаж приміщення вільного призначення 1227 кв.м. на 1-му поверсі на вул.Гетьмана 1. Вільний призначення, висота стель - 3,5 метрів, чотири окремі входи, поруч з супермаркетом "Сільпо" і Метро "Шулявська"


Дніпро

Офісні комплекси на Кірова і Маркса

Карла Маркса 5 - приміщення з високоякісним ремонтом, 691 кв.м., вхід з фасаду 1-го поверху нового торгово-офісного будинку. Кірова 82 г, дві офісні будівлі, загальною площею 4 751 кв.м., приміщення з сучасним ремонтом, закрита територія, великий власний паркінг.


Миколаїв

Торгове приміщення на Соляних

Продаються торгове приміщення приміщення на проспекті Героїв Сталінграда 13 Ж / 2. Поруч - МАГЕЛАН, МЕТРО, ЕЛЬДОРАДО, КРАЙ, АМСТОР! Велика парковка, високі стелі - 3 метри, два фасадні входи і 2 виходи у двір


Одесса

Нежитлове приміщення в центрі міста

Одеса, історичний центр міста, вул. Дерибасівська 17, на розі вул. Катерининської, нежитлове приміщення 76 кв.м. Розташоване в самому прохідному, престижному і комерційно активному місці Одеса.


переглянути всі обєкти докладніше...